Toyota Hilux saņēma pārveidotu Exclusive versiju


Labs Toyota Hilux pikaps, kas uzrāda izcilus pārdošanas apjomus Eiropā, ir saņēmis kārtējo pārbūvi. Tajā pašā laikā mēs nerunājam par automašīnas pamata versiju, bet gan par Exclusive modifikāciju, kas ir pieejama tikai un vienīgi Eiropas tirgū. Lielākā daļa jauninājumu ir vērsti uz modeļa izskatu, lai gan ir arī daži tehniski aspekti.
Sāksim ar pašu galveno, proti, jauno 2,8 turbo dīzeļdzinēju ar 177 ZS. un 450 ņūtonmetru griezes moments. Šis spēka agregāts darbojas ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kas, starp citu, nav tikusi atjaunināta diezgan ilgu laiku. Tajā pašā laikā kaste nerada īpašas sūdzības automašīnas darbības laikā.

Salons tika apgriezts ar perforētu sintētiskas un dabīgas izcelsmes ādu, kā arī jauniem svariem analogajam panelim. Ir arī atpakaļskata kamera, kas ir tieši savienota ar parkošanās sensoriem ar savu ekrānu. Pārējais interjers palika tāds pats mājīgs.
Eksterjers tradicionāli priecēs ar jaunu radiatora režģi un LED optiku. Turklāt parādīsies uzlaboti diski, kas šim modelim tiek montēti individuāli. Nedaudz mainīsies arī virsbūves un priekšējā bufera forma. Tas viss kopumā nedaudz atsvaidzina jau tā lielisko pikapa izskatu.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.