Toyota atsakās no Auris vārda


Toyota nolēma atteikties no Auris nosaukuma par labu Corolla. Faktiski bijušā Auris sastāvs vienkārši pievienosies Corolla ģimenei. Pretējā gadījumā automašīna dažādos virsbūves veidos saglabās savu formu un turpinās priecēt līdzjutējus ar tieši tādu pašu aprīkojumu un dzinēju līniju.
Tajā pašā laikā pašā Corolla saimē apjukumam nevajadzētu būt, jo automašīnām būs atšķirīga numerācija no bāzes sērijas, kas ļaus viegli orientēties visās šī plašā modeļu klāsta smalkumos.

Automašīnas turpinās ražot uz TNGA platformas, kurai ir visas nepieciešamās iespējas, lai turpmāk izstrādātu jaunākās paaudzes sedanus un hečbekus. Baumas par ratu maiņu, protams, klīst gandrīz kopš tā parādīšanās dienas, taču oficiālā līmenī tās paliek baumas.
Nedaudz informācijas par Auris saimes paplašināšanos ir arī jau Corolla zīmola iekšienē. Gaidāms universāls un krosovers. Par šo gadījumu arī nav oficiālu datu, kas gan neliedz daudziem auto žurnālistiem turpināt atklāt koncerna plānus un izteikt tālejošas prognozes, no kurām daļa, godīgi sakot, diezgan piepildās.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.