Prezentēta pirmā Kazahstānas elektromobiļa Qoshcar konceptmākslaInternetā parādījās interesantas ziņas par iespējamu elektromobiļa ražošanas uzsākšanu no saulainās Kazahstānas. Atbildība par projekta popularizēšanu ir Qoshcar Automotive, kuru vada Iljas Žolamans, uzņēmējs, kas nodarbojas ar premium klases automašīnu un luksusa nekustamo īpašumu pārdošanu.

Šajā posmā jaunizveidotajam uzņēmumam ir seši darbinieki, no kuriem trīs ir Kazahstānas pamatiedzīvotāji, bet pārējie ir krievi ar iespaidīgām zināšanām un pieredzi automobiļu rūpniecībā, jo īpaši automobiļu rūpnīcās ZiL un AZLK . Vienam no komandas biedriem Ivaškevičam izdevās tieši piedalīties vairāku franču Renault un krievu Aurus limuzīna modeļu tapšanā.


2022. gadā dibinātais uzņēmums Qoshcar Automotive ir izvirzījis sev ambiciozu uzdevumu izstrādāt un ražot pirmo Kazahstānas elektromobili. Iespējamā GT Vision 1 hečbeka konceptmāksla jau ir prezentēta ar neticami futūristisku dizainu un neparastām virsbūves formām ar slīpu jumta līniju un asimetriskām durvīm.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.