Toyota Hilux GR Sport būs ekskluzīvs pikaps


Toyota Hilux GR Sport ir jauna īpašā Toyota Hilux pikapa versija, kas uzrāda labus pārdošanas apjomus ASV un Austrālijā. Esošā pieprasījuma dēļ japāņi nolēma savam flagmanim ieviest sportisku atjauninājumu un piedāvāt klientiem jaudīgākus dzinējus un pārsteidzošu dizainu. Sīkāka informācija par pārveidošanu - tālāk tekstā.
Tūlīt parunāsim par jaunajiem dzinējiem, kurus pārstāv gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregāti. Interesantākais, mūsuprāt, būs dīzeļdzinējs ar turbokompresoru ar 204 ZS. un 500 ņūtonmetru griezes moments, kas kopā ar visu riteņu piedziņu nodrošina ļoti labu bezceļa nosēdumu.

Transmisija joprojām ir tradicionālā sešpakāpju manuālā vai automātiskā ar tādu pašu ātrumu skaitu. Ir pievienoti vairāki jauni braukšanas režīmi, kas ļaus pilnīgāk izjust pikapa vadīšanas prieku. Jebkurā gadījumā Toyota vadītāji par to runā.
Pikapa eksterjers, kā jau gaidīts, ir ieguvis daudz sportisku elementu, sākot no durvju sliekšņiem un beidzot ar visuresošo radiatora režģi. Turklāt augstākās klases transportlīdzekļu konfigurācijas varēs lepoties ar dizaineru diskiem, kas izgatavoti pēc īpaša pasūtījuma.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.