Sacensību trasē dosies Toyota Supra Jarama


Toyota sacīkšu trasei gatavo karstu jaunu produktu. Tā būs atjauninātā Toyota Supra Jarama, kuras pamata versija otrajā paaudzē debitēja 2019. gadā. Jaunā automašīna tiks izlaista plānoto eksperimentālo modifikāciju gaitā, un sērijas kopējā tirāža būs tikai 90 eksemplāri.
Sacīkšu automašīnas radītājus iedvesmoja Jarama trase netālu no Madrides, kas ir ideāli piemērota šīs klases automašīnām. Protams, inženierus iedvesmoja konkurenti, taču Toyota lielāko daļu tehnoloģiju izstrādā, neņemot vērā citus uzņēmumus.

Kas attiecas uz modeļa tehniskajiem parametriem, Toyota Supra Jarama tiks aprīkots ar izsūknējamu sešu cilindru dzinēju, kas izspiest līdz 340 Zs. un 500 n.m. griezes moments. Tajā pašā laikā automašīnas paātrinājuma dinamika būs tikai no 4,3 sekundēm līdz simtiem kilometru stundā.

Papildus sacīkšu versijām būs pieejami arī "civilie" modeļi, kurus varēs iegādāties dažādi Toyota zīmola kolekcionāri un fani. Paredzētās automašīnas izmaksas būs aptuveni 75 tūkstoši eiro, savukārt pamata versija maksā 53 500 eiro.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.