Toyota Camry iegūst atjauninājumu Eiropas tirgum


Eiropas tirgum paredzētais Toyota Camry ir pārcietis vēlreiz, kas diemžēl noveda līdz gandrīz kosmētiskām izskata izmaiņām. Neskatoties uz to, ka modelis ir viens no šīs rūpes flagmaņiem, Toyota vadība nolēma aprobežoties ar pieticīgiem jauninājumiem, nevis pilnvērtīgu pārveidošanu.
Uzreiz pievērš uzmanību jaunas ausis, kuru diametrs ir palielinājies par vienu collu. Tādējādi veco 17 collu riteņu vietā mums būs atjaunināti 18 collu riteņi ar firmas hroma pārklājumu. Turklāt ir mainījusies radiatora reste, kas tagad sastāv no trim atsevišķiem segmentiem.

Tāpat starp jaunajiem produktiem ir unikāla virsbūves krāsa - Deep Metal Grey, kas labi piestāv automašīnai. Turklāt optika tika nedaudz koriģēta, pievienojot mūsdienīgus LED lukturus.

Bet salona iekšienē praktiski nav jauninājumu. Viņi pievienoja pāris jaunus skaļruņus, nedaudz uzlaboja multimediju sistēmu un strādāja pie drošības kompleksa, kurā tagad ietilpst vēl vairāk kameru un sensoru.
Starp citu, ASV versija saņēma nedaudz vairāk jauninājumu, tostarp Toyota Safety Sense sistēmu, kas var bremzēt, atpazīstot gājējus vai velosipēdistus.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.