Pēc atjaunināšanas Toyota Land Cruiser Prado kļūs dārgāks


Toyota Land Cruiser Prado augstākā versija ar nosaukumu Black Onyx gatavojas sākt masveida ražošanu par augstāku cenu. Automašīnas izmaksu pieaugumu attaisno jauninājumu skaits, ko japāņi ir sagatavojuši leģendārā apvidus auto faniem.

Pēc modeļa maiņas Toyota Land Cruiser Prado ieguva jaunu 2,8 litru turbodīzeli. Šis modificētais motors ir pašreizējā spēka agregāta pārstrāde, kā rezultātā tiek sasniegts 204 ZS. un 500 N • m griezes momentu. Pieaugums ir neliels, bet ļoti ievērojams.

Visas automašīnas dīzeļa versijas, tāpat kā tagad, būs aprīkotas ar pastāvīgu pilnpiedziņu un automatizētu sešpakāpju pārnesumkārbu.

Prado Black Onyx iekšpusē ir daudz vairāk izmaiņu. Faktiski no pagātnes paliek tikai stūre, kas tagad ir apgriezta ar dārgiem ādas un koka ieliktņiem. Bagātīgākajā konfigurācijā trešās sēdekļu rindas locīšanai ir uzstādīta elektriskā piedziņa.
Paredzams, ka jaunā automašīna galu galā aizstās pašreizējo modeli, kas drīz tiks pārtraukta. Saskaņā ar statistiku 61% Prado pircēju izvēlas dīzeļdzinēju, tāpēc uzņēmums pievērsa maksimālu uzmanību tieši šim dzinēja tipam.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.