Auto ledusskapis


Auto ledusskapis ir ērta portatīva ierīce dažu dzērienu un ēdienu atdzesēšanai izbrauciena laikā. Šāds piederums var kļūt diezgan noderīgs, ja plānojat doties izbraucienā ar kemperi vai citas aktivitātes brīvā dabā. Tostarp tie ir nelieli ledusskapji, līdzīgi mājsaimniecībās izmantotajiem, taču ar zemāku jaudu un efektivitāti. Jūs varat iestatīt precīzu temperatūru, un tas turpinās darboties tikpat ilgi, cik jūsu transportlīdzeklis. Vairumam no tiem ir rokturis pārvadāšanai, hermētisks vāks un vadības displejs. Auto ledusskapji atšķiras pēc iekšējā tilpuma - no 13 līdz 100 litriem.  

Šo ierīču darbības princips balstās uz dzeses šķidruma cirkulāciju, ko nodrošina sūknis (kompresors), tādēļ tiem ir nepieciešams 12 V strāvas savienojums. Ja jūsu automašīnas bagāžas nodalījumā ir 12 V kontaktligzdas, jūs varat tajā ērti ievietot ledusskapi; pretējā gadījumā jūs strāvas savienojumam varat izmantot centrālās konsoles cigarešu piepīpētāja ligzdu. Tie var darboties arī pie jums mājās, ja savienojumam ar sienas kontaktligzdu tiek izmantots piemērots sprieguma pārveidotājs. Turklāt šādiem auto aksesuāriem nepieciešama apkope un tīrīšana, un tiem ir ierobežots kalpošanas laiks un salīdzinoši augsta cena.  Līdztekus auto ledusskapjiem ir atrodamas  termoelektriskas dzesēšanas kastes, kuru darbība arī ir atkarīga no elektropadeves, taču kurām ir atšķirīgs darbības princips. Šīs kastes dzesēšanai izmanto Peltjē efektu, tāpēc parasti tās darbojas, izmantojot siltumpārnesi no ierīces iekšpuses uz ārpusi. Viena no to galvenajām iezīmēm ir spēja sasildīt ēdienus un dzērienus. Tomēr, no otras puses, šīs lētākās ierīces nespēj sasaldēt to saturu.  

Izvēles padomi  

Izvēlieties piemērota tilpuma ledusskapi atkarībā no jūsu vajadzībām un transportlīdzekļa konfigurācijas. Galvenais ir racionāla ledusskapja iekšējās telpas izmantošana. Modeļi ar iebūvētu apgaismojumu palīdzēs jums ledusskapja iekšpusē viegli atrast visu nepieciešamo. Labam ledusskapim jābūt izturīgam korpusam un stipriem rokturiem pārnēsāšanai, kā arī pilnībā noņemamam vākam, lai sasniegtu visu tā iekšpusē. Būs noderīgs arī iekšējais apgaismojums. 

 

Ja jūsu Toyota meklējat rezerves ledusskapi, meklējiet rezervesdalas24.lv

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.