Kā izvēlēties ziemas riepas


Ja vēlieties, lai jūsu auto arī turpmāk nepieviltu jūs uz ceļa, ir ļoti svarīgi aukstajos gada mēnešos pāriet uz ziemas riepām. Sazinieties ar veikalu: https://www.riepas.lv/Ziemas-Riepas, lai apspriestu, kādas ziemas riepas būtu vispiemērotākās Jūsu transportlīdzeklim un braukšanas prasībām. 

 

Ziemas riepas ir paredzētas lietošanai aukstā, sniegotā laikā un nodrošina labāku saķeri nekā, piemēram, vasaras riepas. Ir pieejams plašs ziemas riepu klāsts, lai Jūs varētu izvēlēties savam transportlīdzeklim piemērotāko komplektu. Ja runa ir par drošību uz ceļiem, ziemas riepas ir obligāta prasība. Tās nodrošina papildu saķeri, lai Jūs varētu droši turpināt braukt pat tad, kad apstākļi nav ideāli.  

 

Ziemas riepas un kad tās jālieto? 

 

Ziemas riepas ieteicams lietot, kad temperatūra ir zemāka par 7°C un kad ceļi kļūst slideni.  

 

No novembra līdz martam ziemas riepas aukstākos laika apstākļos uz ceļiem rada lielāku saķeri nekā citas riepas. Mēs stingri iesakām pāriet uz ziemas riepām, lai nodrošinātu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, īpaši tumšos un apledojušos laika apstākļos. Izvēloties kvalitatīvas ziemas riepas, Jūs nodrošināsiet savas braukšanas pieredzes drošību. 

 

Kā darbojas ziemas riepas? 

 

Ziemas riepas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu optimālu saķeri ar ceļu aukstos laika apstākļos. Ziemas riepām ir dziļas rievas un šauri iegriezumi, kas ir iestrādāti protektorā. Tas neļauj riepai kļūt ļoti cietai un ļoti aukstos apstākļos slīdēt pa ceļa virsmu. To inovatīvais dizains palīdz vienmērīgi izkliedēt ūdeni un sniegu, lai gumija varētu kustēties, tādējādi uzlabojot riepas kontaktu ar ceļu. 

 

Ar ko ziemas riepas atšķiras no vasaras riepām? 

 

Ziemas riepas no vasaras riepām atšķiras trīs galvenajos aspektos: protektora raksts, gumijas maisījums un gumijas bloki. 

 

· Protektora raksts - atšķirībā no vasaras riepām ziemas riepu protektora rakstā ir vairāk rievu, kas pazīstamas arī kā lameles, kas palīdz riepai izspiest ūdeni un iespiesties sniegā. 

· Gumijas maisījums - ziemas riepas ir izgatavotas no maisījuma, kurā ir vairāk silīcija dioksīda, tāpēc tās ir mīkstas un elastīgas arī zemās temperatūrās. Vasaras riepas aukstā laikā ir daudz stingrākas, kas neļauj tām saķerties ar ceļu. 

· Gumijas bloki - ziemas riepu gumijas bloki ir veidoti tā, lai braukšanas laikā nedaudz kustētos, tādējādi ļaujot attīrīties no sniega.  

 

Vai variet lietot ziemas riepas vasarā? 

 

Ziemas riepas nav ieteicams lietot visu gadu. Tās nolietojas daudz ātrāk nekā vasaras riepas, tāpēc tās būs jāmaina biežāk, un tas būs dārgi. Siltos laikapstākļos ziemas riepas rada mazāku saķeri ar ceļu, tāpēc to lietošana vasaras mēnešos ir mazāk droša. Mēs iesakām noņemt ziemas riepas un uzglabāt tās nākamajai ziemai. 

  

Cik ilgi kalpo ziemas riepas? 

 

Ja ziemas riepas izmantojiet tikai ziemas laikā, visticamāk, ka ar ziemas riepu komplektu nobrauksiet tikpat daudz kilometru, cik ar vasaras riepu komplektu.  

 

Ziemas riepas, kas ir ieguvušas augstu popularitāti  

 

Jūs pavisam noteikti vēlieties, lai Jūsu auto būtu vislabākās riepas. Tādēļ piemeklē savam budžetam piemērotākās un pēc iespējas labākās ziemas riepas. Šeit ir dažas no labākajām ziemas riepām: 

 

· Michelin Pilot Alpin PA5 

· Continental WinterContact TS780 

· Pirelli Winter Sottozero 3 

· Bridgestone Blizzak LM005 

· Goodyear UltraGrip Ice2 

 

Šīs riepas ir izstrādātas, lai nodrošinātu izcilu saķeri un vadāmību uz apledojušiem un sniegotiem ceļiem. Tās nodrošina arī labu degvielas ekonomiju un komfortablu braukšanu. Tātad, ja meklējiet labākās ziemas riepas savam auto, noteikti pārbaudiet šīs iespējas. 

LV
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.